Дерев’яна двостороння головоломка у вигляді круглого лабіринту 12 см
- Готово до відправки
390 ₴

Оригінальна дерев’яна головоломка у вигляді круглого лабіринту з металевою кулькою всередині.
Особливості виробу:
• Двосторонній дизайн — фактично 2 лабіринти в одному. Для того щоб потрапити на іншу сторону лабіринту необхідно потрапити кулькою у отвір.
• Розвиває логіку, терпіння та координацію
• Цікавий для використання як для дітей, так і для дорослих.
• Виготовлено з фанери та акрилу (міцна та приємна на дотик).
• Надійна збірка (на гвинтах).
• Корпус лабіринту має декілька яскравих кольорів.
• Чудовий варіант подарунка або сувеніра
• Компактний розмір (діаметр 12 см) - зручно брати з собою.
Головоломка має фірмове подарункове пакування у крафт коробку з наповнювачем.
Примітка: оскільки кожен шматочок дерева унікальний і має свою неповторну фактуру - виріб може незначно відрізнятись від зображення на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Розміри | |
| Діаметр | 12 см |
| Товщина | 2 см |
- Ціна: 390 ₴








