Скарбничка з білого ДВП 15 см х 12 см х 10 см
- В наявності
258 ₴
+380 (50) 823-83-37
Офіс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скарбничка з білого ДВП
Скарбничка прямокутної форми, виконана з ДВП, має практичні розміри 15 х 12 х 10 см і не займає багато місця.
Матеріал: білий ДВП 3 мм
Розміри: 15 см х 12 см х 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тематика виробу | Абстракція |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 258 ₴





