Брелок " Сухопутні Війська України " з нержавіючої сталі з УФ друком, 4 см х 4 см
Новинка
- Готово до відправки
190 ₴
+380 (50) 823-83-37
Офіс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брелок " Сухопутні Війська України " з нержавіючої сталі з УФ друком, 4 см х 4 см
Розмір брелка: 4 см х 4 см
Діаметр кільця фурнітури: 30 мм
Матеріал: нержавіюча сталь
Колір: сріблястий
Зображення: ультрафіолетовий друк
Комплект включає дерев'яну коробочку з оригінальним гравіюванням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Форма | Фігура |
- Ціна: 190 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен брелок має подарункову коробочку з дерева







