Скарбничка з фанери з прозорою кришкою для чайових 15,5 х 15,5 х 11 см "НА АВТО" Brown
- Готово до відправки
549 ₴

Оригінальний зовнішній вигляд нашої скарбнички нікого не залишить байдужим.
Прозора передня кришка дозволить усім побачити, наскільки вдячні вашому закладу відвідувачі і тим самим збільшить довіру до самого закладу.
Є можливість нанести свій напис та обрати марку авто. При виникненні додаткових питань Ви можете з нами зв'язатися, і ми з радістю відповімо на всі питання, що Вас цікавлять.
Скарбничка кубічної форми, виконана з якісної фанери вищого гатунку, має практичні розміри 15.5 х 15.5 х 11 см і не займає багато місця, а передня прозора кришка дозволить Вам спостерігати за вкрай цікавим процесом поповнення Вашої скарбниці.
Цю скарбничку можна використовувати не лише у закладах, а й у домашніх умовах.
Примітка: оскільки кожен шматочок дерева унікальний і має свою неповторну фактуру - виріб може незначно відрізнятись від зображення на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тематика виробу | Абстракція |
| Стан | Новий |
- Ціна: 549 ₴



