Брелок з фанери "ДСНС"
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
35 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 823-83-37
Офіс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брелок з фанери у вигляді герба ДСНС, з лазерним гравіюванням
Брелок виконаний із фанери вищого ґатунку, товщиною 4 мм. Має захисне покриття коричневого чи чорного кольору на вибір.
Гравіювання на виробі виконане на лазерному устаткуванні.
Для замовлення брелків з індивідуальним написом - вкажіть свої побажання в коментарі при оформленні замовлення або напишіть нам у Telegram або Viber на номер 0508238337
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста, Орнамент |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
- Ціна: 35 ₴



