Коробочка для фотографій 15х10 з відділом для флешки (18 х 12 х 4 см)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
169 ₴
Показати оптові ціни
Якщо Ви весільний фотограф або просто хочете зберегти на довгі роки дорогі душі спогади – тоді сміливо замовляйте наші практичні та красиві коробочки для фотографій, які зберігатимуть ваші фотографії, захищаючи їх від ультрафіолету та інших зовнішніх факторів.
Дані коробочки особливо популярні серед весільних фотографів, адже це дуже зручно і презентабельно, віддавати фотографії не просто в крафт-пакеті, а в дерев'яному боксі з вашим логотипом.
Матеріал: білий, ламінований з одного боку ДВП, товщиною 3 мм
Колір: Білий
Гравіювання: Світло коричневе (бежеве)
Важливо: на фотографіях показана коробочка з індивідуальним гравіюванням на замовлення. Стандартно коробка повністю біла і не має написів чи візерунків.
Коробочка може бути персоналізована індивідуальним гравіюванням логотипу або написом, для цього вкажіть ваші побажання у коментарях під час оформлення замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З відкидною кришкою, З малюнком, З написом |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 169 ₴





