Скарбничка на 365 днів 23 см х 18 см х 15 см
Новинка
- В наявності
384 ₴
+380 (50) 823-83-37
Офіс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скарбничка на 365 днів
Скарбничка прямокутної форми, виконана з ДВП, має практичні розміри 23 х 18 х 15 см і не займає багато місця.
На скарбничці вказані цифри від 1 до 365. Ви маєте змогу щоденно обирати зручну для вас суму коштів, яку плануєте закинути в скарбничку, від 1 гривні до 365 гривень, та закреслюєте маркером відповідне віконечко у табличці.
Загальна сума, яку можна зібрати закресливши усі віконечка з числами складає 66 795 грн
Матеріал: ДВП 3 мм
Розміри: 23 см х 18 см х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тематика виробу | Абстракція |
| Стан | Новий |
- Ціна: 384 ₴




