Кулон підвіска Україна з нержавіючої сталі 3 см х 2,5 см + подарункова коробка
Топ
- Готово до відправки
349 ₴
+380 (50) 823-83-37
Офіс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон підвіска у формі України з нержавіючої сталі з ланцюжком та подарунковою дерев'яною коробочкою.
Розмір кулончика: 3 см х 2,5 см
Довжина ланцюжка: 50 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Колір: сріблястий
Вага: 5 грам
Подарунковий набір включає дерев'яну коробочку з оригінальним гравіюванням.
Коробочка може бути персоналізована індивідуальним гравіюванням або написом, для цього вкажіть ваші побажання у коментарях під час оформлення замовлення.
Важливо: всі замовлення з індивідуальним гравіюванням відправляються лише після повної оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Підвіска |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 5 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 349 ₴
- Спосіб упаковки: Кожна підвіска має подарункову коробочку з дерева










