Подарункова коробка для меду + індивідуальне гравіювання Колір Чорний 15 х 15 х 10 см
Новинка
- Готово до відправки
259 ₴
+380 (50) 823-83-37
Офіс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна коробочка з можливістю нанести індивідуальне гравіювання.
- Колір чорний.
- Гравіювання світле.
- Габаритні розміри: 15 см х 15 см х 10 см
- Матеріал: фанера вищого ґатунку, товщиною 4 мм
Дана коробка може використовуватися як оригінальний подарунок або стати відмінним варіантом як подарункова упаковка (у кришці і в корпусі коробки є отвори, крізь які можна пропустити мотузку з биркою або побажанням)
Примітка: Гравіювання на фото зображено для прикладу, стандартно – коробка без гравіювання.
Дерев'яний брелочок з гравіюванням (є на фото) - 15 грн
Наповнювач: чорний або білий (на вибір) - 30 грн
Коробочка може бути персоналізована індивідуальним гравіюванням логотипу або написом, для цього вкажіть ваші побажання у коментарях під час оформлення замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Особливості | З відкидною кришкою, З малюнком, З написом |
- Ціна: 259 ₴






