Дерев'яна коробочка для вина або ігристого + індивідуальне гравіювання 35 х 11 х 11 см
- Готово до відправки
499 ₴

Дерев'яна коробочка для пляшки вина чи ігристого, з можливістю нанести індивідуальне гравіювання з текстом.
- Колір оробочки на вибір.
- Гравірування світле.
- Габаритні розміри: 35 см х 11 см х 11 см
- Матеріал: фанера вищого ґатунку, товщиною 6 мм
Ця коробка може використовуватися як оригінальний подарунок на будь яке свято або ж стати відмінним атрибутом весільної церемонії, в яку можна вкласти пам'ятну пляшечку алкоголю та різні дрібниці, що нагадують про цей світлий день. Після чого коробочку можна опечатати (для цього в кришці і корпусі коробки є отвори, крізь які можна пропустити мотузку або ланцюжок)
Примітка: оскільки кожен шматочок дерева унікальний і має свою неповторну фактуру - виріб може незначно відрізнятись від зображення на сайті
Коробочка має стандартне гравіювання,(як вказано на фото), але також може бути персоналізована індивідуальним гравіюванням логотипу або написом, для цього вкажіть ваші побажання у коментарях під час оформлення замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 350 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
- Ціна: 499 ₴



