Дерев'яна коробочка "Капсула часу" + індивідуальне гравіювання 25 х 20 х 9 см
- Під замовлення
Відправка з 03 квітня 2026590 ₴

Дерев'яна коробочка "Капсула часу" з можливістю нанести індивідуальне гравіювання з текстом.
- Колір оробочки натуральний.
- Гравірування темне.
- Габаритні розміри: 25 см х 20 см х 9 см
- Матеріал: фанера вищого ґатунку, товщиною 6 мм
Ця коробка може використовуватися як оригінальний подарунок або стати відмінним атрибутом на дитячому святі, в яку можна вкласти пам'ятні речі та різні дрібниці, що нагадують про цей світлий день. Після чого коробочку можна опечатати (для цього в кришці і корпусі коробки є отвори, крізь які можна пропустити мотузку або ланцюжок)
Примітка: оскільки кожен шматочок дерева унікальний і має свою неповторну фактуру - виріб може незначно відрізнятись від зображення на сайті
Коробочка може бути персоналізована індивідуальним гравіюванням логотипу або написом, для цього вкажіть ваші побажання у коментарях під час оформлення замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Деревина |
- Ціна: 590 ₴








