Скарбничка з ламінованого ДВП з прозорою кришкою 23 см х 23 см х 9 см Колір Білий
Новинка
- В наявності
549 ₴
+380 (50) 823-83-37
Офіс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробочка для збору грошей, яка все швидше набирає популярності у закладах!
Прозора передня кришка дозволить усім побачити, як швидко відбувається наповнення боксу.
Скарбничка прямокутної форми, виконана з ламінованого ДВП, має практичні розміри 23 х 23 х 9 см і не займає багато місця, а прозора передня кришка дозволить Вам спостерігати за вкрай цікавим процесом поповнення Вашої коробочки.
Цю скарбничку можна використовувати не тільки у закладах, а й у домашніх умовах.
При замовленні скарбнички зі своїм логотипом чи написом – необхідно вказати у примітках у замовленні свої побажання, і менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тематика виробу | Абстракція |
| Стан | Новий |
- Ціна: 549 ₴






