Дерев'яна коробочка для фото 15х10 з відділом для флешки
- Готово до відправки
349 ₴

Якщо Ви весільний фотограф або просто хочете зберегти на довгі роки дорогі душі спогади – тоді сміливо замовляйте наші практичні та красиві коробочки для фотографій.
Даний тип коробочок унікальний тим, що корпус виконаний з цілісного шматка фанери, а здатність згинатися кришці надають прорізи, виконані на лазерному обладнанні.
Дані коробочки особливо популярні серед весільних фотографів, адже це дуже зручно і презентабельно, віддавати фотографії не просто в конверті, а в дерев'яному боксі з вашим логотипом.
Матеріал: фанера вищого ґатунку, товщиною 4 мм
Колір: "Палісандр"
Гравіювання: Біле
Примітка: оскільки кожен шматочок дерева унікальний і має свою неповторну фактуру - виріб може незначно відрізнятись від зображення на сайті
Коробочка може бути персоналізована індивідуальним гравіюванням логотипу або написом, для цього вкажіть ваші побажання у коментарях під час оформлення замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З відкидною кришкою, З малюнком, З написом |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 349 ₴










