Дерев'яна коробочка "Серце" на кришці
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
249 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 823-83-37
Офіс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна коробочка з прорізами у вигляді сердечок з цікавим механізмом відкривання кришки. Ця коробка може використовуватися як оригінальна упаковка вашого подарунка або використовуватися для домашніх потреб.
Матеріал: фанера вищого ґатунку, товщиною 4 мм
Колір: просочення на водній основі (горіх, палісандр, темний палісандр)
Примітка: оскільки кожен шматочок дерева унікальний і має свою неповторну фактуру - виріб може незначно відрізнятись від зображення на сайті
Коробочка може бути персоналізована індивідуальним гравіюванням логотипу або написом, для цього вкажіть ваші побажання у коментарях під час оформлення замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З відкидною кришкою, З малюнком, З написом |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 249 ₴








