Дерев'яна коробочка для фотографій 20*15 на магнітах із відсіком для флешки
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 03 квітня 2026549 ₴
Показати оптові ціни
Якщо Ви весільний фотограф або просто хочете зберегти на довгі роки дорогі душі спогади – тоді сміливо замовляйте наші практичні та красиві коробочки для фотографій, які зберігатимуть ваші фотографії, захищаючи їх від ультрафіолету та інших зовнішніх факторів.
Дані коробочки особливо популярні серед весільних фотографів, адже це дуже зручно і презентабельно, віддавати фотографії не просто в крафт-пакеті, а в дерев'яному боксі з вашим логотипом.
Матеріал: фанера вищого ґатунку, товщиною 6 мм
Колір: "Венге"
Гравіювання: Темне
Примітка: оскільки кожен шматочок дерева унікальний і має свою неповторну фактуру - виріб може незначно відрізнятись від зображення на сайті
Коробочка може бути персоналізована індивідуальним гравіюванням логотипу або написом, для цього вкажіть ваші побажання у коментарях під час оформлення замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З малюнком, З написом, На магнітах, стрічках |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 549 ₴




