Скарбничка з фанери з Вашим логотипом 15,5 х 15,5 х 11 см
- В наявності
549 ₴

Tip Box - коробочка для чайових, яка все швидше набирає популярності у закладах!
Оригінальний зовнішній вигляд нашої скарбнички нікого не залишить байдужим.
Прозора передня кришка дозволить усім побачити, наскільки вдячні вашому закладу відвідувачі і тим самим збільшить довіру до самого закладу.
Скарбничка кубічної форми, виконана з якісної фанери вищого гатунку, має практичні розміри 15.5 х 15.5 х 11 см і не займає багато місця, а передня прозора кришка дозволить Вам спостерігати за вкрай цікавим процесом поповнення Вашої скарбниці.
Для замовлення скарбнички зі своїм логотипом або написом - це необхідно вказати в примітках при замовленні, і менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Цю скарбничку можна використовувати не лише у закладах, а й у домашніх умовах.
Примітка: оскільки кожен шматочок дерева унікальний і має свою неповторну фактуру - виріб може незначно відрізнятись від зображення на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика виробу | Абстракція |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 549 ₴










