Пазл - сортер "Цифри" 31 см х 13 см
- Під замовлення
Відправка з 04 квітня 2026390 ₴

Дерев'яний пазл – сортер "Цифри"
Виконаний із березової фанери вищого гатунку
Дерев'яна дошка з цифрами - іграшка, яка допоможе вивчити вашій дитині цифри та математичні знаки. Зіставляючи фігури з головоломкою у відповідних місцях на дерев'яній планшетці, дитина навчиться розрізняти цифри між собою
Наш дерев'яний сортер з різнокольоровими цифрами розроблений за методикою Монтессорі, дозволяє вивчати цифри та вирішувати прості приклади швидко та легко в ігровій формі.
Переваги наших пазлів:
💡розвиває дрібну моторику рук, покращує пам'ять та концентрацію дитини.
💡допомагає дитині вивчити цифри та математичні знаки та запам'ятати їх розташування та черговість.
💡пазл дуже барвистий, тому допоможе вивчити не лише цифри, а й кольори.
Навчання в ігровій формі – найкращий спосіб почати навчання вашої дитини.
Дерев'яна головоломка - це проста та приємна іграшка, яка допомагає дітям розвивати моторику, розпізнавання кольору та форми. Прискоріть процес розвитку та навчання вашої дитини.
Матеріал:
Всі наші пазли виготовлені із березової фанери вищого гатунку.
Цифри трохи вище за рівень планшетки, це зроблено спеціально, щоб їх було легко брати в руки і грати.
Розмір планшета:
31 см х 13 см
Товщина цифр: 6 мм
Примітка: оскільки кожен шматочок дерева унікальний і має свою неповторну фактуру - виріб може незначно відрізнятись від зображення на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Абстракція |
| Тип | Головоломка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 13 см |
| Товщина | 1 см |
- Ціна: 390 ₴








