Пазл Головоломка "Доміношки" 20 х 20 см
- Готово до відправки
290 ₴

Дерев'яний пазл головоломка у формі доміношок.
Виконаний з фанери вищого гатунку. Для надання кольору доміношкам ми використавуємо спеціальне покриття для дерева на водній основі.
Пазл містить 10 комірок. Кожна комірка містить свою доміношку з номером від 0 до 10. Кожна доміношка складається з двох частин, які збираються на кшталт пазла. Також на них нанесено гравіювання. Кожна цифра дорівнює кількості точок. Цифра 7 зможе з'єднатися лише з частиною у відповідь де нанесено 7 точок... і так далі)
Фігури трохи вище за рівень планшетки, це зроблено спеціально, щоб їх було легко брати в руки і грати.
Примітка: так як кожен шматочок дерева унікальний і має свою неповторну фактуру, виріб може незначно відрізнятися від зображення на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Товщина | 1 см |
- Ціна: 290 ₴










