Дерев'яна абетка Українська мова 40х36 см
- Готово до відправки
749 ₴

Дерев'яний пазл АБЕТКАв натуральному кольорі, розроблений за методикою Монтессорі, що дозволяє вчити літери та слова швидко та легко в ігровій формі.
Мова: Українська
Доступні мови: Українська, Англійська
Під замовлення можна зробити будь-якою зручною для вас мовою
Переваги наших пазлів:
💡розвиває дрібну моторику рук, покращує пам'ять та концентрацію дитини.
💡допомагає дитині вивчити літери абетки та запам'ятати їх розташування та послідовність.
Навчання в ігровій формі – найкращий спосіб почати навчання вашої дитини.
Дерев'яна головоломка - це проста та приємна іграшка, яка допомагає дітям розвивати моторику, розпізнавання кольору та форми. Пришвидчіть процес розвитку та навчання вашої дитини.
Матеріал:
Всі наші пазли виготовлені із березової фанери вищого гатунку.
Літери трохи вище за рівень планшетки, це зроблено спеціально, щоб їх було легко брати в руки і грати.
Розмір планшета:
40*36 см
Товщина літер: 6 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість складових елементів | 33 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 36 см |
| Товщина | 1 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип | Пазл-сортер |
| Колір | Бежевий |
| Вік | От 12 мес |
- Ціна: 749 ₴








