Дерев'яна абетка Український алфавіт Кольорові літери 40х36 см
- Під замовлення
Відправка з 04 квітня 2026790 ₴

Дерев'яний пазл АБЕТКА з різнокольоровими літерами розроблений за методикою Монтессорі, що дозволяє вчити літери та слова швидко та легко в ігровій формі.
Мова: Українська
Доступні мови: Українська, Англійська
Під замовлення можна зробити будь-якою зручною для вас мовою
Переваги наших пазлів:
💡розвиває дрібну моторику рук, покращує пам'ять та концентрацію дитини.
💡допомагає дитині вивчити літери абетки та запам'ятати їх розташування та послідовність.
💡пазл дуже барвистий, тому допоможе вивчити не лише літери, а й кольори.
Навчання в ігровій формі – найкращий спосіб почати навчання вашої дитини.
Дерев'яна головоломка - це проста та приємна іграшка, яка допомагає дітям розвивати моторику, розпізнавання кольору та форми. Пришвидчіть процес розвитку та навчання вашої дитини.
Матеріал:
Всі наші пазли виготовлені із березової фанери вищого гатунку.
Літери трохи вище за рівень планшетки, це зроблено спеціально, щоб їх було легко брати в руки і грати.
Розмір планшета:
40*36 см
Товщина літер: 6 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість складових елементів | 33 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 360 см |
| Товщина | 10 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пазл-сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Вік | От 12 мес |
| Матеріал | Фанера |
- Ціна: 790 ₴










