Коробка ДСНС під пляшку розміром 31 х 9,5 х 9,5 см
- Готово до відправки
479 ₴
+380 (50) 823-83-37
Офіс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна коробка з дизайном для ДСНС, під пляшку
- Колір коричневий
- Гравірування світле.
- Внутрішні розміри коробки: 31 см х 9,5 см х 9,5 см
- Матеріал: фанера вищого ґатунку, товщиною 6 мм
Примітка: оскільки кожен шматочок дерева унікальний і має свою неповторну фактуру - виріб може незначно відрізнятись від зображення на сайті
Коробочка може бути персоналізована індивідуальним гравіюванням логотипу або написом, для цього вкажіть ваші побажання у коментарях під час оформлення замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 479 ₴




