Подарункова коробка для пляшки вина або ігристого 35 х 11 х 11 см
- Готово до відправки
499 ₴

Дерев'яна коробочка для пляшки вина чи ігристого, з можливістю нанести індивідуальне гравіювання з текстом.
- Колір оробочки на вибір.
- Гравірування світле.
- Габаритні розміри: 35 см х 11 см х 11 см
- Матеріал: фанера вищого ґатунку, товщиною 6 мм
Ця коробка може використовуватися як оригінальний подарунок на будь яке свято або ж стати відмінним атрибутом весільної церемонії, в яку можна вкласти пам'ятну пляшечку алкоголю та різні дрібниці, що нагадують про цей світлий день. Після чого коробочку можна опечатати (для цього в кришці і корпусі коробки є отвори, крізь які можна пропустити мотузку або ланцюжок)
Примітка: оскільки кожен шматочок дерева унікальний і має свою неповторну фактуру - виріб може незначно відрізнятись від зображення на сайті
Коробочка має стандартне гравіювання (як вказано на фото), але також може бути персоналізована індивідуальним гравіюванням логотипу або написом, для цього вкажіть ваші побажання у коментарях під час оформлення замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 350 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
- Ціна: 499 ₴




