Дерев'яна коробочка "Сімейний бюджет" на 5 відділів + індивідуальне гравіювання Колір коричневий
- Готово до відправки
658 ₴
+380 (50) 823-83-37
Офіс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна коробочка "Сімейний бюджет" на 5 відділів з можливістю нанести індивідуальне гравіювання з текстом.
- Колір оробочки коричневий.
- Гравірування темне.
- Габаритні розміри: 28 см х 16 см х 9 см
- Матеріал: фанера вищого ґатунку, товщиною 4 мм
Ця коробка може використовуватися як оригінальний подарунок або стати чудовим помічником у плануванні вашого сімейного бюджету.
Примітка: оскільки кожен шматочок дерева унікальний і має свою неповторну фактуру - виріб може незначно відрізнятись від зображення на сайті
Коробочка може бути персоналізована індивідуальним гравіюванням логотипу або написом, для цього вкажіть ваші побажання у коментарях під час оформлення замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип | Коробка |
- Ціна: 658 ₴



