Дерев'яна абетка + цифри 41 х 35 см
- Готово до відправки
690 ₴

Дерев'яний пазл АБЕТКА, в натуральному кольорі, в комплекты з цифрами,розроблений за методикою Монтессорі, що дозволяє вчити літери та слова швидко та легко в ігровій формі.
Мова: Російська
Доступні мови: Українська, Англійська
Під замовлення можна зробити будь-якою зручною для вас мовою
Переваги наших пазлів:
💡розвиває дрібну моторику рук, покращує пам'ять та концентрацію дитини.
💡допомагає дитині вивчити літери абетки та запам'ятати їх розташування та послідовність.
Навчання в ігровій формі – найкращий спосіб почати навчання вашої дитини.
Дерев'яна головоломка - це проста та приємна іграшка, яка допомагає дітям розвивати моторику, розпізнавання кольору та форми. Пришвидчіть процес розвитку та навчання вашої дитини.
Матеріал:
Всі наші пазли виготовлені із березової фанери вищого гатунку.
Літери трохи вище за рівень планшетки, це зроблено спеціально, щоб їх було легко брати в руки і грати.
Розмір планшета:
41*35 см
Товщина літер та цифр: 6 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість складових елементів | 43 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Пазл-сортер |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Фанера |
| Вік | Від 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 690 ₴





